Chory Laki bez szans na dom...

Dodane przez Przytulisko w Głownie, Środa, 17 Styczeń, 2018  00:54
  • Cena: Za darmo
  • Telefon: 502 540 078
  • Lokalizacja: Łódź
  • Kategoria: Zwierzęta / Psy

Opis oferty:

Lakiego znaleźliśmy w ostatnim momencie. Resztkami sił podszedł do auta jakby nie dowierzając, że nadeszła pomoc. Nie prosił lecz błagał oczami byśmy go zabrali. Potulnie bez skargi na ból wszedł do samochodu i dał się zabrać do weterynarza.
Był zagłodzony i chory, ktoś porzucając go, po prostu pozbył się problemu...
Zaczęliśmy walkę o jego zdrowie. Laki jest w przytulisku już ponad trzy lata. Udało nam się go odkarmić, sprawić, by sierść odrosła.
Niestety zdiagnozowano u Lakiego pęcherzycę, która jest nieuleczalna, i którą można jedynie zaleczyć. Niestety czasami może ona nawracać. Laki miał pełną gamę chorób skórnych, z których nie udało nam się całkowicie wyleczyć jedynie grzybicy.
Poza tym Laki jest normalnym, kochanym i bardzo przyjacielskim psiakiem. Uwielbia się przytulać i być głaskany. Cały czas prosi o kontakt z człowiekiem. Aż dziw, że po tym wszystkim nadal kocha ludzi...
Potrafi też pięknie chodzić na smyczy. Bez niej również pilnuje się człowieka i wraca na zawołanie. Jest średniej wielkości, może bez problemu zamieszkać zarówno w domu z ogrodem jak i w mieszkaniu w bloku. Potrafi zachowywać czystość, nie niszczy pozostawiony sam. Mało szczeka. Raczej musi być jedynym zwierzęciem w domu – suczki toleruje, za to do samców nastwiony jest dominująco.
Wiemy, że Laki ma zerowe szanse na adopcję... Jest psem właściwie nie adopcyjnym. Ale czy podanie leku raz dziennie to tak wiele?
Jednak nie poddajemy się i szukamy mu domu, bo wiemy, że w domu na pewno szybciej doszedłby do siebie i choroby nie wracałyby tak często.
On nigdy nie miał dobrego życia... Wierzymy, że kiedyś zdarzy się cud i nasz Laki znajdzie najlepszy domek na świecie...
Z naszej strony możemy pomóc finansowo w leczeniu, jeśli ktoś zdecyduje się Lakiego adoptować.
Laki ma dopiero kilka lat, szkoda, by całe życie spędził samotnie w przytulisku...
Laki przebywa w Przytulisku w Głownie, do nowego domu możemy dowieźć go w każde miejsce w Polsce.
Kontakt w sprawie adopcji :
Nicole 502 540 078
kontakt@przytuliskoglowno.pl
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 386
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie