Cudna Nikita - mądra, oddana i dobrze wychowana, szuka domu!

Dodane przez wolontariusz, Wtorek, 12 Grudzień, 2017  18:26

Opis oferty:

Nikita została znaleziona pod drzewem, do którego została przywiązana. Były z nią jej 3 szczeniaczki. Sunia została porzucona przez kogoś, kto nie miał skrupułów i ani grama empatii.
Nikita jest łagodna i sympatyczna, wykarmiła już swoje dzieciaki, schronisko znalazło dla nich nowe domy, a ona trafiła do zewnętrzenego boksu, gdzie z niecierpliwością wypatruje tego właściwego człowieka.
Sunia nie toleruje innych psów, w stosunku do ludzi jest łagodna. Potrzebuje konsekwentnego przewodnika, ale o gołębim sercu, bo z Nikitą można wiele osiągnąć lecz tylko po dobroci. Można powiedzieć, że bardziej preferuje towarzystwo kobiet, mężczyźni są na początku traktowani przez nią z dużą nieufnością i nie do wszystkich sunia się przekonuje. Nikita jest psem o delikatnej budowie, ale gdy wypatrzy na horyzoncie innego zwierzaka, to trzeba się trochę napocić, żeby zwrócić jej uwagę na opiekuna i zmienić kierunek spaceru. Fajny pies dla średniozaawansowanych :) Adopcja Nikity to sprawa bardzo pilna, bo sunia źle znosi pobyt w schronisku i sporo straciła na wadze, prosimy podaruj jej dom zanim będzie za późno!

Natalia 666 330 583 Ania 888 702 700
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Wyświetleń oferty: 180
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie