Filtry do wody, osmoza RO, serwis

Dodane przez Radosław (Firma), Poniedziałek, 19 Luty, 2018  20:46

Opis oferty:

Czy zauważyłeś w swoim kranie, że z twoją WODĄ jest COŚ NIE TAK?

Wydaje się być brudna, mieć nieodpowiedni kolor, zapach oraz smak?

Problem z żelazem, manganem, twardością?
Rozwiązanie to systemy oczyszczania wody MULTIFILTERS.

Konieczność usunięcia z wody niepotrzebnych domieszek żelaza, to problem aktualny zarówno dla gospodarstw domowych, jak i dla przemysłu, także wykorzystującego do swych celów wodę. Nie mówiąc już o piciu i wykorzystaniu wody o metalicznym posmaku przy produkcji jedzenia.
Twarda woda powoduje osadzanie się KAMIENIA na urządzeniach gospodarstwa domowego, co powoduje większą awaryjność tych przyrządów, a także skutkuje tym, że jest większe zapotrzebowanie na energię.

Profesjonalne podejście naszych fachowców do systemów uzdatniających wodę, gwarantuje 100% satysfakcji.
W naszej ofercie posiadamy domowe zestawy osmozy RO5, RO6, RO7, RO8, najnowsze systemy RO9, jak i domowe stacje uzdatniania wody zajmujące się pełnym oczyszczeniem wody w Państwa domu jak i jej wzbogaceniem o cenne minerały, tak aby nie odbiegała ona w żadnym stopniu od najlepszych wód mineralnych jakie Państwo kupują w sklepie.
Posiadamy również w swoim asortymencie bardziej wydajne stacje uzdatniania wody przeznaczone dla zastosowań w firmach jak i w przemyśle.

Oferujemy również cały niezbędny asortyment potrzebny do poprawnego funkcjonowania systemów (każdego rodzaju wkłady filtrujące o najwyższej jakości) jak i do jego konserwacji oraz usługi montażowe i serwisowe tak, aby byli Państwo spokojni i pewni, że wszystko będzie działało prawidłowo i na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu przedstawienia naszej oferty, umówienia się w celu przebadania wody oraz dobrania odpowiedniego zestawu filtracyjnego.

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji, wystarczy do nas napisać podając imię nazwisko, swój numer telefonu oraz preferowane godziny, w których możemy się z Państwem skontaktować.

Zapraszamy do świata multifilters.pl
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Wyświetleń oferty: 84
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie