Operator wózków

Dodane: Poniedziałek, 16 Lipiec, 2018  08:25
 • Kategoria: Praca / Dam pracę / Inne
 • Forma pracy: Pełny etat
 • Umowa: Umowa o pracę
 • Płaca brutto min.: 3000
 • Płaca brutto max.: 4200
 • Pracodawca:Grupa Progres

Opis oferty pracy:

Operatorzy wózków w transporcie wewnętrznym

Miejsce pracy: Łódź - Widzew

Oferta:
- stałe zatrudnienie bezpośrednio w firmie (nie przez Agencję)
- umowa o pracę
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i uprawnień; wynagrodzenie podstawowe od 3 000 brutto (jeżeli masz duże doświadczenie, uprawnienia i szeroką wiedzę z BhP możesz liczyć nawet do 400 zł brutto dodatku do pensji), w trakcie pracy premie za obecność, efektywność nawet do 420 zł brutto, dlatego Twoje zarobki mogą wynosić do 4 000 brutto.
- bogaty pakiet benefitów + socjalny

Obowiązki:
- obsługa wózka widłowego
- rozładunek, załadunek
- rozwożenie art. po magazynie

Praca 3 zmianowa

Na magazynie są wózki różnego rodzaju (niski skład, wysoki skład, czołowe, boczne). Zachęcamy do aplikowania osób posiadających uprawnienia do któregoś z ww. rodzaju wózków.

CV: @

„Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, @ (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: @ Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”
Napisz wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA

Sprawdź nowe oferty pracy:

 • Praca Operator Łódź
 • Praca Łódź
 • Praca Operator
Łódź
Anna
Online: 13 minut temu
Na Lento.pl od 11 kwi 2018
Strona użytkownika
 • Wypromuj
 • Zgłoś naruszenie
 • Drukuj ulotkę
 • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie