Zbiór truskawek, Szkocja

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Poniedziałek, 18 Wrzesień, 2017  06:21
 • Telefon: 00447425683058
 • Lokalizacja: Łódź
 • Kategoria: Praca / Oferty pracy
 • Branża: Inne
 • Forma pracy: Sezonowa
 • Umowa: Umowa o pracę
 • Pracodawca:Irek

Opis oferty pracy:

Witam serdecznie! Farma Allanhill, zajmująca się uprawą i dostarczaniem truskawek do największych supermarketów w całej Wielkiej Brytanii potrzebuje pracowników do zbioru truskawek na sezon 2017.

Praca, jaką oferujemy jest całkowicie legalna! Nie pobieramy żadnych opłat związanych z zapisami, czy też możliwością podjęcia zatrudnienia. Jedyne koszty, jakie ponoszone są przez każdą osobę to dojazd na farmę, wyżywienie we własnym zakresie i opłaty związane z zakwaterowaniem.
Farma Allanhill znajduje się we wschodniej części Szkocji. Miejsce to położone jest zaledwie 1.5 km od historycznego, a zarazem słynącego z prestiżowego uniwersytetu miasteczka jakim jest St Andrews.

Nasza farma liczy ponad 50 hektarów truskawek, które są zbierane,
pakowane i sprzedawane dużym supermarketom w Wielkiej Brytanii. Na sezon będziemy potrzebowali około 500 pracowników, czas pracy który oferujemy jest to od 6 do 16 tygodni. Teraz rekrutujemy na sezon 2017!

Oferujemy różne rodzaje pracy związane z truskawkami, od sadzenia sadzonek, prac przygotowawczych do zbiorów owoców! Praca odbywa się w akordzie (z zapewnioną minimalną stawką na godzinę).

Zaletą akordu jest to, że im więcej zbierze się owoców, tym więcej się zarabia! Pamiętaj, także, że twoje minimum za przepracowaną godzinę jest również prawnie określone, zapewnione jest minimum płacy za każdą przepracowaną godzinę.

Wynagrodzenie za godzinę pracy wynosi minimum £7.50, za nadgodzinę £11.25 (nadgodziny są płacone po przepracowaniu 48 godzin pracy w danym tygodniu, albo po 8 godz danego dnia).
Pracujemy co najmniej 6 dni w tygodniu. Dniem wolnym od pracy zazwyczaj jest sobota. Wiele zależy również od pogody.
Pieniądze wyplacane są pracownikom raz w tygodniu na indywidualne konta bankowe. Jeżeli nie dysponujesz jeszcze szkockim rachunkiem bankowym mozesz go zalożyć u nas (zakladamy konta w Onepay), lub założyć sobie konto na własną rękę, jeżeli nasze Ci nie odpowiada.

WYMOGI: osoby które są przyjmowane do pracy muszą być pełnoletnie (ukończone 18-cie lat), podróż i dojazd na farmę organizowany jest we własnym zakresie (ewentualnie ze wzgledu na nasze doswiadczenie możemy pomóc w dotaciu na miejsce). Angielski nie jest wymagany! Jeżeli jesteśzainteresowany/a naszą ofertą i masz jakiekolwiek pytania, proszę pisz lub dzwoń do nas a my postaramy Ci pomóc!

Więcej informacji na naszej stronie internetowej:

Podstawowe informacje dla kandydatów: na http://www.allanhill.co.uk/

kontakt e- mail: @ lub @

Serdecznie zapraszam!
Ireneusz Bochniak

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA

Sprawdź nowe oferty pracy:

 • Praca Łódź
Irek
Na Lento.pl od 26 lut 2015
Strona użytkownika
 • Wypromuj
 • Zgłoś naruszenie
 • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie