22,30 zł/godz. | Praca OD ZARAZ! Podstawa + premia! | Łódź

Dodane: Piątek, 22 Październik, 2021  22:52
  • Kategoria: Dam pracę / Inne
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: InWork Sp. z o.o.

Opis oferty pracy:

Wynagrodzenie: od 3242 do 3746 zł netto miesięcznie

Szukasz pracy? Zależy Ci na elastycznych godzinach pracy? Nie boisz się nowych wyzwań i bez wahania się ich podejmujesz? Aplikuj już teraz! Możemy zaproponować Ci pracę w jednej z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm z branży kurierskiej! Obecnie mamy wolne wakaty na stanowisko: PRACOWNIK SORTOWNI PACZEK

Gdzie? Łódź, ul. Jędrzejowska 47

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń!

TEL: 690 864 100

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o pełno-składkową umowę zlecenie (płatne chorobowe),
  • po kilku miesiącach pracy możliwość przejścia na umowę o pracę,
  • premię w wysokości 200 złotych brutto za polecenie innego kandydata,
  •  stawkę godzinową 22,30 zł brutto/h (19,30 stawki podstawowej + 3 zł dodatku frekwencyjnego),
  • elastyczny czas pracy, zmiany do wyboru: 14:00/15:00 – 22:00/23.00 (poniedziałek – piątek); 22:00 – 06:00 (poniedziałek – piątek).

DODATKOWO, DLA ZAINTERESOWANYCH:

  • wynagrodzenie chronione przed zajęciem komorniczym (pomoc w sfinalizowaniu wszystkich formalności).

ZADANIA:

  • przyjęcie, rozładowanie i załadowanie samochodów z paczkami kurierskimi,
  • sortowanie przesyłek,
  • przygotowanie paczek do załadunku – pakowanie przesyłek do opakowań; zbiorczych, tworzenie palet,
  • drobne czynności porządkowe.

OCZEKUJEMY:

  • motywacji do pracy,
  • poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • umiejętności współpracy z zespołem,
  • sumienności i dokładności w wykonywanej pracy,
  • braku przeciwskazań do podjęcia pracy fizycznej.

Wszystkie zainteresowane Osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny:

Twój Konsultant HR InWork: Irena

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia (nr licencji 14 007).

Łódź
Na Lento.pl od 24 sie 2021
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Inni oglądali:

Pracownik do pakowania towaru
Łódź
Piątek, 22 Październik, 2021  20:22
Praca dla Kobiet
Łódź
Piątek, 22 Październik, 2021  13:13
Pracownik produkcji - praca od zaraz!
Łódź
Piątek, 22 Październik, 2021  22:37
PRACA DODATKOWA - Pracownik Ekipy Inwentaryzacyjnej - Łódź
Łódź
Czwartek, 21 Październik, 2021  17:35
Pan do sprzątania ŁÓDŹ - GÓRNA
Łódź
Piątek, 22 Październik, 2021  23:37
Panie do sprzątania biur - ŁÓDŹ
Łódź
Dziewczynę /panią do ogarnięcia pokoju
Łódź
Piątek, 22 Październik, 2021  15:05
Pracownik produkcji, bez nocek, lekka praca
Łódź
Czwartek, 21 Październik, 2021  14:54
PRÓBKOBIORCA - ŁÓDŹ
Łódź
Piątek, 22 Październik, 2021  21:37
Pracownik Drukarni
Łódź
Sobota, 16 Październik, 2021  10:17

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków