30,00 zł/godz. PRACA MAGAZYN Lućmierz/Rosanów

Odświeżone: Wtorek, 23 Kwiecień, 2024  11:32

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Magazynier
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:5050 zł
  • Płaca brutto max.:5050 zł
  • Wynagrodzenie:miesięcznie
  • Pracodawca: Inwork Sp zoo

Opis oferty pracy

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik Sortowni / Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Lućmierz Las ul. Sadowa 8a, 95-100 Zgierz/ Rosanów ul. Stefana 16, 95-100 Zgierz

CIEKAWA PRACA, ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!!!

ZADANIA:

• Przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami kurierskimi
• Sortowanie przesyłek
• Przygotowanie przesyłek do załadunku, oraz załadunek przesyłek

OFERUJEMY:

• Stawkę w wysokości 30 zł brutto/godzina (29 zł + 1 zł dodatku jakościowego za zmianę nocną lub 29 zł brutto/godzina za zmianę dzienną) 5050 zł brutto msc.;
• Premia za każde polecenie nowego kandydata do pracy 600 zł brutto
• Wynagrodzenie chronione przed zajęciem komorniczym (pomoc w załatwieniu formalności)
• Zatrudnienie w oparciu o PEŁNOSKŁADKOWĄ umowę zlecenie (płatne chorobowe).
• Zdobycie doświadczenia zawodowego w największej firmie z sektora logistycznego.
• Pracę od poniedziałku do piątku.
• godziny pracy: 4:00-12:00/6:00-14:00 lub 23:00 - 7:00

WYMAGANIA:

• Dyspozycyjność do pracy na zmianie nocnej od poniedziałku do piątku
• Sumienność i motywacja.
• Chęć do pracy fizycznej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

Prosimy również o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli:
"Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Inwork Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Inwork Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, ul. Kasprzaka 76 Dąbrowa Górnicza 41-300. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania."

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Agencja Zatrudnienia (nr licencji 14 007)

Polecaj nowych pracowników i zarabiaj za każde polecenie łącznie 600 złotych !

Nasz system polecania do tej pory wypłacił już ponad 125 000 zł! polecaj pracowników, i zarabiaj więcej!

Wystarczy, że każda polecona przez Ciebie osoba przepracuje z nami przynajmniej 30 dni otrzymasz 300 złotych, po kolejnych 90 dniach, otrzymasz kolejne 300 złotych.

ZADZWOŃ 32... 307... 93… 00 Infolinia dostępna 24/7 dni w tygodniu! Aplikuj kiedy Ci wygodnie
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Konto firmowe
Na Lento.pl od 09 cze 2016
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków