Dbanie o zdrowie i budowanie struktury sprzedaży

Dodane: Niedziela, 16 Czerwiec, 2019  13:44
  • Kategoria: Dam pracę / Zdrowie / Uroda
  • Forma pracy:Dodatkowa
  • Umowa:Inna
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:100 zł
  • Pracodawca: Organiczne

Opis oferty pracy:

Witam,

Jeśli jesteś osobą z wielkimi marzeniami i chciałbyś wpierać innych w realizacji ich marzeń, to marketing sieciowy jest zdecydowanie biznesem dla Ciebie. Możesz rozpocząć działalność w niepełnym wymiarze godzin. Następnie wraz z rozwojem firmy możesz pomóc innym ludziom rozpocząć działalność w niepełnym wymiarze godzin. Jest to wartość, którą warto mieć – biznes i ludzie, którzy pomagają innym spełniać swoje marzeniaKorzystając z możliwości biznesowych, możesz uzyskać dochód odpowiednio proporcjonalny do zainwestowanego czasu, pracy oraz determinacji. Ta współpraca jest realną szansą na osiągnięcie bezpieczeństwa finansowego.Równy start dla wszystkich: bez opłat wpisowych, drogich pakietów początkowych. Najistotniejszą inwestycją jest Twój poświęcony czas i zaangażowanie.Od niedawna prowadzę sklep internetowy na zasadzie MLM. Na razie jest to dodatkowa praca i na początku można tak ją traktować. Możesz współpracować bezpośrednio z klientami lub otworzyć sklep internetowy - gdzie masz większe zasięgi, ogólnopolskie.Skupiamy się na sprzedaży suplementów diety oraz organicznych kosmetyków.Nie są to tanie rzeczy, dlatego szybko można zwiększać swoje prowizje.

Zaczynasz od 0% i dążysz do 21% prowizji - i jest to realny zarobek. Jeżeli jesteś aktywny lub masz pomysł, jak sprzedawać to jest to dla Ciebie.

Ja zdecydowałem się na sklep internetowy i jak na razie, nie narzekam. Jednak wymaga to dużo czasu...

Na początku nie jest wymagane założenie DG, w miarę rozwoju jednak będzie to konieczne.Jeśli wiesz co to MLM, to wiesz - że prowizja każdego uczestnika zależy od zaangażowania każdego z nich. Możesz prowadzić go kiedy i jak chce, a wyniki zależą tylko od Ciebie.Inwestycji nie ma żadnych, poza wykupieniem członkostwa w sieci za min. 80 zł, poprzez zakup interesujących Cię produktów do pielęgnacji skóry lub suplementu diety. Jest to jednorazowa opłata.Chętnych zapraszam do kontaktu poprzez portal, z osobami zdecydowanymi skontaktuje się telefonicznie lub osobiście w celu umówienia działania sieci.
Napisz wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Łódź
Maksymilian
Na Lento.pl od 16 cze 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń