dekoder MPEG-4,DVB-T do każdego telewizora,naziemna cyfrowa

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Środa, 19 Wrzesień, 2018  08:46

Opis oferty:

Jeżeli posiadasz analogowy zwykły telewizor i nie chcesz kupować nowego by móc oglądać programy cyfrowe-ta oferta jest dla Ciebie

Nie długo zniknie sygnał telewizji analogowej a już mamy dostępny sygnał cyfrowy. Użytkownicy starszych odbiorników muszą się przygotować na zakup nowego, ale my prezentujemy wyjście z tej sytuacji DEKODER TUNER DVB-T pasujący do każdego odbiornika TV i nie będzie trzeba kupować nowego do odbioru telewizji cyfrowej.

Tuner Telewizji Cyfrowej DVB-T MPEG 4
(standard obowiazujący w Polsce)

CYFROWY TUNER NAZIEMNEJ TELEWIZJI DVB-T MPEG-4
DVB-T333
HDMI FULL-HD / USB / NAGRYWANIE STACJI TELEWIZYJNYCH / WYSOKA JAKOŚĆ OBRAZU

Obsługa formaty AC3!
DVB-T to standard telewizji cyfrowej DVB-T nadawanej z nadajników naziemnych. W Polsce do 2013 roku zastąpi całkowicie telewizję analogową czyli taką jaką możemy odbierać teraz za pomocą zwykłej anteny i telewizora.

KONIECZNA będzie wymiana odbiornika TV lub znacznie tańsza i skuteczniejsza alternatywa, zakup naszego dekodera!

Emisja cyfrowa zapewnia idealną jakość obrazu i dźwięku. Oglądając cyfrowy obraz nie zobaczymy "śnieżenia" czy "odbić", które często powodują duży dyskomfort w oglądaniu tradycyjnej telewizji analogowej. W obrazie
cyfrowym tego typu zjawiska nie występują.
Dźwięk w DVB-T przesyłany jest również cyfrowo w najwyższej jakości. Dodatkowo możemy odbierać wielokanałowy (przestrzenny) dźwięk Dolby Digital (AC3 ).

Oprócz najwyższej jakości obrazu, dźwięku oraz większej liczby kanałów, DVB-T oferuje funkcję, które zwiększają wygodę i atrakcyjność oglądania telewizji.

Odbiornik umożliwia nam korzystanie z telewizji cyfrowej DVB-T MPEG4 na telewizorach nie posiadających tunera cyfrowego.

Tuner jest kompatybilny nie tylko z telewizorami LCD ale nawet ze starymi telewizorami kineskopowymi.
W Polsce sygnał analogowy zostanie wyłączony najpóźniej w roku 2013. Obowiązujacym standardem jest DVB-T MPEG4 H.264 /AVC

Telewizory bez obsługi telewizji w standardzie DVB-T MPEG4 staną sie bezużyteczne !!!

Nie czekaj ,zakup tuner juz teraz po promocyjnej cenie i ciesz się telewizją cyfrową nawet na starym telewizorze już dziś.

Tuner podłączamy do telewizora za pomocą złącza HDMI lub EURO.

Port USB 2.0 - umożliwia bezpośredni odczyt filmów,zdjęć i muzyki z Pendrive'a.Nagrywać ulubione programy telewizyjne na zewnętrznej pamięci.

Funkcja PVR - nagrywanie trwających programów telewizyjnych na Pendriv'a lub inne urządzenie magazynujace USB. !!!
PVR - Posiadając tuner DVB-T możemy również nagrywać (z możliwością zaprogramowania czasowego) programy telewizyjne, oraz zatrzymać na chwilę program, który jest nadawany. Opcja ta wymaga podłączenia do gniazda USB pamięci masowej typu FLASH

VoD - telewizja cyfrowa daje również możliwość skorzystania z usługi "Video na życzenie" czyli wirtualnej wypożyczalni filmów i programów. Możemy w każdej chwili wybrać film za pomocą pilota
i obejrzeć go kiedy będziemy chcieli - tak jak film na płycie DVD (w Polsce ta usługa nie jest jeszcze dostępna, w zakresie telewizji DVB-T).

Obecność złącza HDMI wyznacza zupełnie nową jakość w kwestii doboru kolorów i przejrzystości obrazu.
Poznaj nowe technologie w połączeniu z odpowiednio wyposażonym telewizorem. Odkryj moc i wyrazistość filmów HighDefinition.

Wygodny panel przedni, z gniazdem USB, pozwala na błyskawiczne odtworzenie zawartości karty pamięci lub urządzenia pamięci masowej (pendrive). Co oznacza to w praktyce?Po wyjęciu z aparatu karty pamięci, umieszczasz w czytniku kartę ze zdjęciami czy filmem upamiętniającym Twoje najlepsze wspomnienia. Kilka sekund po tym możesz dzielić się nimi z najbliższymi na ekranie telewizora.

Wbudowane gniazdo USB pozwala także na odtwarzanie muzyki w formacie MP3 oraz filmów skompresowanych kodekiem DivX.

Jeszcze nigdy przedtem tak niewielkie urządzenie nie spełniało szeregu tak rozbudowanych funkcji!

Polski interfejs jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze.
www.do-ko.biz

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Łódź
cb radio serwis
Na Lento.pl od 24 wrz 2012
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie