Dyskretna Relacja!!!
Łódź Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Wtorek, 01 Lipiec, 2025 13:12
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Pan szuka pani
- Wiek:42 lat
- Wzrost:190 cm i więcej
- Budowa ciała:Szczupły
- Kolor oczu:Brązowe
- Kolor włosów:Szatyn
- Stan cywilny:W związku
- Zainteresowania:
Opis oferty
Witam:Chciałbym nawiązać dyskretną, szczerą i miłą relację z Panią w podobnym wieku, najchętniej też w związku, gdyż sam w nim jestem i tak musi zostać (jest to jak kredyt).
Szukam Pani, która tak jak ja czuję się samotna i opuszczona w związku, w którym brak emocji, namiętności, bliskości i czułości. Chciałbym abyśmy stworzyli relację w której to wszystko odświeżymy, w której obudzimy jeszcze te tzw "Motyle w brzuchu", chciałbym wkraść się do Twojej głowy i zarazem wpuścić Ciebie do mojej, abyśmy tesknili za sobą tuż po naszym rozstaniu.
Myślę, że nie będzie to łatwy proces, ale kto nie ryzykuję, ten nie pije szampana.
Coś o sobie:
Jestem szczupłym (90kg), wysokim (190cm), wysportowanym (siłownia i basen nie są mi obce) i zadbanym (nie mylić z lalusiem) facetem.
Chciałbym aby nowo poznana Pani też była elegancką i zadbaną kobietą (wyznaję zasadę, że nie ma brzydkich kobiet, są tylko zaniedbane).
Zawodowo, to o dłuższego czasu prowadzę własną firmę, także s.....ringu też nie oczekuję, jedynie czego szukam, to bliskości, czułości, namiętności, szczerości i dyskrecji, w zamian sam oferuję to samo.
Jeżeli jesteś zainteresowana bliższą znajomością lub masz do mnie jakieś pytania to proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Łódź
Kategoria: Randki i przyjaciele » Pan szuka pani
Wiek : od 39 lat do 45 lat
Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach
Feniks
Obserwujesz ofertę
- Wypromuj ogłoszenie
- Zgłoś naruszenie
- Edytuj/usuń ogłoszenie
- Udostępnij ogłoszenie
- Dodaj na Facebook