Elektryk/Elektromonter - praca za granicą

Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Czwartek, 16 Maj, 2024  13:20

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca za granicą
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Pracodawca: BSW Engineering

Opis oferty pracy

BSW Engineering to międzynarodowa, niezwykle dynamicznie rozwijająca się firma, która zrzesza ponad 400 profesjonalistów w swojej branży. Firma wykonuje inżynierskie prace elektrotechniczne i montażowe sieci telekomunikacyjnych w krajach skandynawskich i zachodnioeuropejskich. Firma współpracuje z dużymi firmami, realizujemy przemysłowe projekty - centra danych, duże fabryki, centra logistyczne.

Zakres obowiązków:

- Montaż instalacji elektrycznych, wykonywanie i budowanie tras kablowych, układanie kabli;

- Wykonywanie prac przyłączeniowych w obiektach przemysłowych oraz handlowych;

- Montaż rozdzielnic oraz szaf sterowniczych;

- Montaż gniazdek oraz przełączników;

- Montaż opraw oświetleniowych.

Nasze wymagania:

- minimum 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku;

- umiejętność czytania rysunku technicznego, dokumentacji technicznej;

- wykształcenie związane z elektryką lub wiedza i doświadczenie w wykonywaniu przemysłowych instalacji elektrycznych;

- gotowość do podjęcia pracy za granicą (podróże 6 do 8 tygodni);

- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - mile widziane;

- prawo jazdy kat. B – mile widziane.

Oferujemy:

- Ciągłość zleceń, pracę przy dużych projektach, długoterminową współpracę

-Darmowe zakwaterowanie oraz podróż "na" i "z" miejsca wykonywania pracy (zjazdy i wyjazdy);

- Darmowe samochody służbowe na miejscu wykonywania zlecenia;

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

- Stabilne zatrudnienie oraz pełne ubezpieczenie

- Pracę od poniedziałku do piątku z częściowo pracującymi sobotami, około 55h w tygodniu;

- Opiekę oraz wsparcie polskojęzycznego koordynatora;

- Niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą, elektronarzędzia renomowanych firm;

- Systematyczne zjazdy do Polski;

- Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy;

- Bardzo dobrą atmosferę pracy, szacunek dla każdego pracownika i jego pracy.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Łódź w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca za granicą

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
BSW Engineering
Konto firmowe
Na Lento.pl od 01 lut 2024
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków