FrontEnd Developer - możliwa praca zdalna 100%

Dodane: Środa, 27 Maj, 2020  00:02
  • Kategoria: Dam pracę / Informatyka / Telekomunikacja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Inna
  • Pracodawca: Talent

Opis oferty pracy:

Poszukiwany DOŚWIADCZONY FrontEnd Developer z wykształceniem wyższym do pracy dla powszechnie znanej korporacji. Koniecznie wprowadź do CV w obszarze "doświadczenie" wszelkie doświadczenia komercyjne i wolontaryjne.

Do wyboru umowa o pracę lub B2B. Praca w biurze lub praca zdalna z dowolnego miejsca na ziemi.


Rozwijane przez nas aplikacje internetowe zostały stworzone z myślą o wysokiej wydajności oraz prostocie we wdrażaniu zmian, dlatego są w pełni skonteneryzowane i opierają się np. o autorskie rozwiązania SSR-caching. Staramy się nieustannie rozwijać w kierunku najnowszych trendów, więc - pomimo rozległej bazy istniejącego kodu – chętnie dopasowujemy do nich nasze aplikacje, aby móc korzystać z dobrodziejstw np. React Hooks. Poza rozwojem głównej aplikacji, którą każdego dnia odwiedzają setki tysięcy klientów, będą pojawiały się również okazje do tworzenia nowych, rozwojowych projektów, które służyć będą celom wewnętrznym firmy

Tworzymy autorskie rozwiązania e-commerce’owe i marketingowe z ramienia największej drogerii internetowej w Polsce. Przy pomocy szerokiej gamy technologii frontendowych i backendowych rozwijamy dziesiątki autonomicznych mikrousług zorientowanych domenowo, które lokujemy nie tylko w chmurze publicznej ale również prywatnej.

Rozwijane przez nas aplikacje zostały stworzone z myślą o wysokiej jakości oraz szerokiej dostępności (ponad 7 MLN aktywnych użytkowników). Nieustannie dążymy do opanowania najnowszych trendów oraz staramy się je kreować sami, aby również w tej płaszczyźnie być niekwestionowanym liderem.

Kandydat będzie pracował w 5 osobowym zespole scrumowym odpowidzialnym za aplikacje w technologii React/Redux/Node.js. Zespół ściśle współpracuje z innymi teamami odpowiedzialnymi za backend, oraz frontend w aplikacjach mobilnych . Do zarządzania pracami używamy oprogramowania Azure Devops (TFS).
Łódź
Rekruter
Na Lento.pl od 27 lut 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń