KASJER/SPRZEDAWCA Praca od ZARAZ

Dodane: Wtorek, 26 Luty, 2019  11:09
  • Kategoria: Dam pracę / Kasjer / ekspedient
  • Forma pracy:Dodatkowa
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Pracodawca: Work&Profit

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:
Kasjer

Obowiązki:

- obsługa kasy fiskalnej po przeszkoleniu
- obsługa klientów

Wymagania:

• Ukończone 18lat
• Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
• Schludny wygląd i kultura osobista

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - praca tymczasowa
• Wynagrodzenie wypłacane w terminie
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV lub o kontakt pod numer 725 777 575 725 - pokaż numer telefonu - .
Łódź / Bałuty
Justyna Świątek
Na Lento.pl od 04 cze 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń