Lekka praca na produkcji - Łódź WIDZEW

Dodane: Wtorek, 21 Maj, 2019  13:25
  • Kategoria: Dam pracę / Magazynier
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Adecco

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowego producenta komponentów urządzeń gospodarstwa domowego z siedzibą w Łodzi, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:
PRACOWNIK PRODUKCJI lub MAGAZYNIER

OFERUJEMY:
- umowę o pracę
- pierwszą umowę na 3 miesiące
- średnio po 6 miesiącach przejęcie przez naszego Klienta
perspektywę długotrwałej współpracy (możliwość rozwoju w strukturach firmy)
- atrakcyjne wynagrodzenie + premie (frekwencyjna, jakościowa)
- dofinansowanie do obiadów, półgodzinną przerwę
- bardzo dobrą atmosferę w pracy

ZADANIA:
- prace montażowe
- kontrola jakości gotowego wyrobu
- ręczne prace transportowe
- praca na produkcji oraz w magazynie dla osób z uprawnieniami na wózki widłowe

WYMAGANIA:

dokładność i zaangażowanie
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i zespołowej

POLEĆ OFERTĘ SWOIM ZNAJOMYM POSZUKUJĄCYM PRACY.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Łódź / Widzew
Liliana
Na Lento.pl od 15 cze 2018
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń