Łódź-Bałuty-kompletacja zamówień-od zaraz!!

Dodane: Wtorek, 12 Luty, 2019  17:06
  • Dam pracę / Magazynier
  • Pełny etat
  • Umowa o pracę
  • Płaca brutto min.:2500 zł
  • Płaca brutto max.:3000 zł
  • Pracodawca: Job Impulse

Opis oferty pracy:

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem w 2017 roku zatrudnienie znalazło 30 000 osób w całej Polsce. Oferujemy pracę dorywczą, tymczasową i stałą. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu pracy dorywczej strefajob.pl.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Magazynier
Numer ref. KZ/Łódź_Piotrkowska/022019/AKK

Oferujemy:
umowa o pracę
praca w systemie 3 zmianowym (pon-pt/8h)
pracę na cały etat, 3/4 etatu lub pół etatu
możliwość skorzystania z karty Multisport na preferencyjnych warunkach
wynagrodzenie 2500zł brutto+do 500zł premii miesięcznej

Zadania:
kompletowanie zamówień
przyjmowanie dostaw oraz ich kontrola
skanowanie towaru

Wymagania:
gotowość pracy na 3-zmiany
chęć do pracy
dokładność, zaangażowanie

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Job Impulse Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 10, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia bieżącej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Job Impulse Polska Sp. zo.o. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania danych jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli moja zgoda. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Job Impulse Polska Sp. z o.o. oraz podmiotom wspierającym Job Impulse Polska Sp. z o.o. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrzne podmioty rekrutujące. Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w każdej chwili co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody w celach rekrutacyjnych a po jej odwołaniu - przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Job Impulse Polska Sp. z o.o. dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych: iodo[małpa]jobimpulse.pl
Napisz wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Łódź
Anna Kłos
Na Lento.pl od 18 paź 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń