M4 Górna parter okol. szpitala Kopernika dobra cena
Łódź / Górna Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Piątek, 22 Maj, 2026 00:00
299 000 zł-6%319 000 zł
6644 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:45 m2
- Liczba pokoi:3 pokoje
- Zabudowa:Blok
- Tech. budowy:Wielka Płyta
- Piętro :Parter
- Liczba pięter:4 piętra
- Rynek:Wtórny
- Forma kuchni:Oddzielna
- Sprzedaż:Pośrednik
- Inf. dodatkowe:Piwnica
- Cena: 299 000 zł-6%319 000 zł / 6644 zł/m2
- Ulica: Pabianicka
Opis oferty
Zajrzyj do tego mieszkania o powierzchni 45 m². Znajdziesz tu trzy pokoje oraz dostęp do piwnicy. Mieszkanie mieści się na parterze w bloku czteropiętrowym z wielkiej płyty. Ogrzewanie miejskie zapewnia komfort przez cały rok. Okna plastikowe, częściowo wymienione instalacje. Mieszkanie ciepłe i słoneczne.Lokal znajduje się na osiedlu Górna w Łodzi, okolice RondaLotników Lwowskich. W pobliżu masz dostęp do wielu sklepów, restauracji i kawiarni. W okolicy są przedszkola, szkoły i uczelnie, co ułatwia codzienne życie. Parki i tereny zielone, takie jak Park Sielanka i Park Wenecja, oferują miejsce na relaks i spacery.
W okolicy dostępne są placówki zdrowotne, apteki i usługi bankowe. Komunikacja miejska pozwala na szybkie dotarcie do innych części miasta. Jeśli szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji z pełną infrastrukturą, to ta oferta jest dla Ciebie.
Nie zwlekaj, umów się na oglądanie i poznaj szczegóły tej nieruchomości już dziś.Kontakt - HERBERG NIERUCHOMOŚCI Łódź ul. Dąbrowskiego 91, me 5704
Kategoria: Nieruchomości » Mieszkania » Sprzedaż
Cena: od 254000 zł do 344000 zł Powierzchnia : od 38 m2 do 52 m2
Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach
HERBERG
Konto firmowe
Na Lento.pl od 07 mar 2016
Strona użytkownika
- Wypromuj ogłoszenie
- Zgłoś naruszenie