Magazynier-Praca w chłodni -Łódż ul. Traktorowa 170/172

Dodane: Wtorek, 11 Maj, 2021  09:45
Promowane Lokalne
  • Kategoria: Dam pracę / Magazynier
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Human Pro Logistics

Human Pro Logistics to agencja pracy tymczasowej licencjonowana w Polsce i na Ukrainie.W Krajowym Rejestrze Agencji zatrudnienia widniejemy pod numerem 14341.

Agencja pracy Human Pro Logistics poszukuje dla swojego klienta pracowników magazynierów do firmy REN.

Miejsce pracy-ŁÓDŻ

Obowiązki:

-przygotowanie towaru zgodnie z zamówieniem

-przyjmowanie dostaw oraz transport na miejsca regałowe zgodnie z normami określającymi warunki składowania

-utrzymywanie porządku na magazynie

Oferujemy:

-praca III zmianowa , od 6.00 do 14.00 , 14.00-22.00 , 22.00 do 6.00

-zatrudnienie w ramach umowy zlecenia

-stawka godzinowa dla osób uczących się , które nie ukończyły 26 lat , stawka 19 zł netto ,

na zmianie nocnej 20 zł netto

Nasze wymagania:

-Gotowości do pracy trzyzmianowej w dni robocze w komorach chłodniczych (mroźnia)

-Badania sanitarno-epidemiologiczne

-Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych;

Osoby zainteresowane spełniające nasze oczekiwania proszę o przesyłanie aplikacji lub o kontakt pod nr tel.668 - pokaż numer telefonu - od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00
Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Łódź / Bałuty
Na Lento.pl od 04 maj 2021
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków