Mirabella FeLV+

Dodane: Poniedziałek, 26 Kwiecień, 2021  15:29
  • Kategoria: Koty
  • Rasa:Koty ze schronisk
  • Cena: Za darmo

Opis oferty:

Mirabella omal nie umarła. Pomoc przyszła dosłownie w ostatniej chwili, gdy kotka była już skrajnie wygłodzona, chora i wyziębiona. Początkowo brana była za dzikuska, któremu nie wiedzie się w życiu dobrze, ale szybko okazało się, że jest porzuconym i zawiedzionym stworzeniem. Mirabella jeszcze walczy ze zmorami przeszłości. Walczy z nawracającym katarem, kocią białaczką, lękiem i strachem przed ponownym porzuceniem. I choć ten pierwszy jest do wyleczenia, to ran w serduszku, które zadał człowiek nie będzie tak łatwo wyleczyć. Mirabelka kuli się na widok człowieka, robi unik i zamyka oczy... zastyga. Ale gdy poczuje kojący dotyk ręki rozluźnia się. Jej maleńkie i wątłe ciałko zaczyna domagać się pieszczot. Mirabella nie patrzy w nasze oczy. Nie jest jeszcze gotowa, żeby spojrzeć na człowieka. Tak dużo przeszła... Żal chwyta za serce, że takie bezbronne stworzenie musiało tak wiele przeżyć. Życie jej nie oszczędziło, choć ma zaledwie 5 lat. Może czas na rehabilitacje człowieka w jej oczach, czas na plasterek na jej serduszko, czas w końcu na miłość, której nigdy nie zaznała? Mirabella zasługuje na to wszystko, bo jest delikatnym, kruchym i wrażliwym stworzeniem. Zasługuje na wszystko co najlepsze, bo każde stworzenie na to zasługuje.
Niestety koteczka jest nosicielem kociej białaczki. Oznacza to, że będzie potrzebowała jeszcze więcej miłości i najlepszej opieki pod słońcem. Mamy nadzieję , że gdzieś na świecie jest domek, który będzie potrafił naprawić Mirabelkowe serduszko i sprawić, by Mirabelkowe strachy zniknęły na zawsze. Jest jeszcze czas...
Mirabella jest zaszczepiona, wykastrowana, ma książeczkę zdrowia i czip. Szukamy dla niej domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę http://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna. Jeśli macie pytania - zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 - pokaż numer telefonu - , a w weekendy Agnieszka 604 - pokaż numer telefonu - i Magda 509 - pokaż numer telefonu - .
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Łódź
Na Lento.pl od 29 lip 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków