Naprawa głośników wszystkich producentów Cała Polska

Dodane: Wtorek, 10 Wrzesień, 2019  21:26
  • Kategoria: Usługi / Serwis AGD i RTV
  • Cena: 60 zł

Opis oferty:

Jeśli posiadasz stare, dobre, głośniki, kolumny głośnikowe, stare zabytkowe radio, stary zabytkowy samochód w których głośniki się rozsypują pianka, guma się wykrusza lub inny materiał zawieszenia. Są spalone cewki?

Membrana straciła już swoje właściwości jak i resor dolny nie jest już tak sprężysty ? Ja mam na to sposób. Za niewielką sumę - możesz mieć głośniki, kolumny głośnikowe jak nowe, nawet ze znacznie lepszym brzmieniem, z głębokim, miękkim basem ewentualnie twardym zależy jak kto lubi. Wykonuję naprawy wszelkich głośników nisko - tonowych, średnio - tonowych oraz wysoko - tonowych. Naprawię głośniki krajowe, zagraniczne renomowanych i mniej znanych firm. Także a może nawet przede wszystkim również te nietypowe. Mogę wymienić: cewki, resory dolne, membrany, zawieszenia górne i kopułki. Przy naprawach czyszczę szczelinę magnetyczną, sklejam rozklejone magnesy. Do łączenia poszczególnych elementów głośnika używam wyłącznie specjalnych klejów, nawet specjalistycznych kompozytów tak by nie iść na łatwiznę jak niektórzy - dzięki czemu głośniki grają bezawaryjnie. Jestem wstanie także podnieść RMS, wszystko jest w tym przypadku uzależnione od głośnika jaki posiadasz. Do naprawy używam sprawdzonych podzespołów producentów polskich jak również sprowadzonych i sprawdzonych zagranicznych. Na zamówienie naprawię także na oryginalnych podzespołach jeżeli tylko takie będę posiadał lub sprowadzę od producenta twojego głośnika. Wszystkie części dobieram tak aby głośnik po naprawie nie odbiegał właściwościami akustycznymi od oryginału lub nawet wykazywał lepsze parametry a wygląd cię zadowolił i usatysfakcjonował. Głośniki po naprawie są testowane przy użyciu generatora w komorze.

Naprawiam wszelkie nie typowe głośniki.

Na wszelkie pytania odpowiem pod

nr tel.

501 - pokaż numer telefonu -

Na pewno będziesz zadowolony.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź email.

Podana cena dotyczy naprawy regeneracji głośnika np.: GDN 25/40, 25/60, 25/80 itp 1 szt przy naprawie dwóch szt.

Serwis na terenie Łodzi, okolic oraz całej Polski i nie tylko.

Przestrzegam również wszystkich przed naprawą u niektórych .....

gdyż otrzymywałem już wielokrotnie głośniki po naprawach przez pseudo-fachowców

rodem z Usterki

Głośniki były regenerowane na nie właściwych membranach niejednokrotnie za wysokich - resor dolny

wciśnięty powodujący stałe naprężenie i nie naturalnie odkształcony, przez to usytuowanie cewki w całkowicie nie właściwej pozycji względem nabiegunnika.

W tym wszystkim również upaprane membrany i zawieszenia klejem przez niechlujny montaż.

Kolejne ostrzeżenie przed pseudo oryginałem jak i również oryginałem pochodzenia leżakowego - zbyt długie przechowywanie komponentów w niewłaściwych warunkach też powodowało zniekształcenia np. membrany - otrzymywałem głośniki po naprawie na właśnie takim oryginale ( membrana była pokrzywiona a co za tym idzie cewka obcierała o rdzeń nabiegunnika jak i sam nabiegunnik ).
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Łódź / Polesie
Marcin
Na Lento.pl od 25 lut 2014
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń