Okazja Inwestycyjna w Łodzi – możliwość podziału!

Dodane: Czwartek, 26 Marzec, 2026  23:21
429 000 zł
167 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
  • Pow. działki:2576 m2
  • Rodzaj działki:Budowlana
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Okazja Inwestycyjna w Łodzi – Działka 2576 m2 z Możliwością
Podziału!

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w
południowej części Łodzi, objęta aktualnym miejscowym planem
zagospodarowania przestrzennego.
To idealne miejsce dla inwestora lub osób szukających przestrzeni
pod wymarzony dom z dużym ogrodem.

Najważniejsze informacje o działce:Powierzchnia całkowita: 2576
m2.Przeznaczenie: Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz usługi
lokalne (np. gabinet, biuro).
Potencjał podziału: Plan dopuszcza wydzielenie nowych działek o
minimalnej powierzchni 1000 m2. Istnieje zatem możliwość podziału
terenu na dwie niezależne działki budowlane (po ok. 1288 m2 każda),
przy zachowaniu szerokości frontu min. 16 m.

Możliwości zabudowy i parametry architektoniczne:
Zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej, na działce można zrealizować
budynek o następujących parametrach:
Typ zabudowy: Budynki wolnostojące lub w zabudowie bliźniaczej.
Maksymalna powierzchnia zabudowy: Do 30% powierzchni działki (co przy
obecnym metrażu daje aż 772,8 m2 pod dachem).
Wysokość budynku: Do 9,5 m dla domów mieszkalnych oraz do 5,0 m dla
garaży i budynków gospodarczych.
Geometria dachu: Dachy dwu- lub wielospadowe o kącie nachylenia od
25° do 40°. Kalenica główna musi przebiegać równolegle do pasa
drogowego.
Wskaźnik zieleni: Minimum 30% powierzchni działki musi pozostać
biologicznie czynne (ogród, trawnik).

Media i infrastruktura techniczna: