osoby z orzeczeniem-proste prace manualne

Dodane: Czwartek, 28 Maj, 2020  12:53
  • Kategoria: Dam pracę / Produkcja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Orzeczenie o niepełnosprawności
  • Płaca brutto min.:2600 zł
  • Płaca brutto max.:3200 zł
  • Pracodawca: hr-poliot

Opis oferty pracy:

Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:

- pakowanie produktów do kartonów

- prace porządkowe i organizacyjne na halach produkcyjnych - w obrębie swojego stanowiska pracy

- kontrola jakościowa produktów

Wymagania:

-orzeczenie o niepełnosprawności

- doświadczenie jest mile widziane, ale nie jest warunkiem koniecznym

- akceptacja pracy w systemie 3- zmianowym. W ramach działań związanych z wyrównywaniem szans, w zależności od stopnia niepełnosprawności kandydatki/kandydata możliwa jest praca w systemie 2-zmianowym, w trybie do 7 godzin

Nasza oferta:

- praca u wiarygodnego pracodawcy

- bezpłatny transport (do i z pracy, na każdą zmianę) dla pracowników

- wynagrodzenie godzinowe + stałe dodatki do pensji

- dodatkowe ubezpieczenie na życie

- bezpłatny dostęp do oferty rekreacyjnej dzięki karcie Multisport
Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Łódź
hr-poliot
Na Lento.pl od 13 gru 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń