Oświetlenie - Dekoracja światłem TaurusMusic

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Niedziela, 17 Luty, 2019  08:23
  • Kategoria: Moda ślubna i wieczorowa

Opis oferty:

Światło od zawsze przyciągało swą uwagą a teraz możesz nim zaskoczyć swoich gości ...

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich podmiotów branży, jak i do prywatnych odbiorców..

W naszej działalności kładziemy nacisk na sprostanie potrzebą Klientów i sugerowanie im optymalnych rozwiązań. Budujemy podstawy swojej firmy poprzez terminowość i rzetelność wobec kontrahentów.

Jeżeli zależy Państwu na stworzeniu niepowtarzalnej atmosfery, oraz zaskoczeniu gości ciekawym wystrojem. Zachęcamy do wykorzystania efektu światła.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oświetleniowym, który w nieszablonowy sposób, można wykorzystać w dowolnej dla Państwa aranżacji.
Dzięki nowoczesnym technikom oświetleniowym, bogatej ofercie efektów specjalnych. Sprawimy, iż to wydarzenie pozostanie niezapomniane.

Dobór sprzętu dostosowujemy do ilości gości, oraz możliwości technicznych lokalu, jak i szczegółowych wytycznych Państwa projektu.

Dekoracje światłem to coś nowego na dzisiejszym rynku imprez zamkniętych. Zespoły muzyczne i dj'e posiadają światło mobilne, my wyciągamy ręce, by dać więcej - za niewielką cenę.

Do oprawy światłem wykorzystujemy ruchome głowice, oświetlacze LED RGBW, listwy i pary LED RGBW/RGBA,Hazery do mgły, maszyny do baniek, kratownice aluminiowe, a nawet technikę laserową.

Oto zasada pełnego profesjonalizmu dzięki któremu całość tworzy krajobraz przestrzeni jak z bajki. Rozróżniamy podstawowy wariant oprawy światłem, jako architektoniczno-dekoracyjny pomieszczeń.

Naprawdę Warto

WESELE - STUDNIÓWKA
IMPREZA FIRMOWA
BANKIET - EVENT
IMPREZY TANECZNE

ZAPRASZAMY

Brak możliwości kontaktu przez formularz z ogłoszeniodawcą, ponieważ to ogłoszenie jest archiwalne.

Łódź
Tomek
Na Lento.pl od 03 sty 2014
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń