Pakowacz - Umowa o pracę OSOBA Z ORZECZENIEM

Dodane: Wtorek, 22 Wrzesień, 2020  09:12
  • Kategoria: Dam pracę / Produkcja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Orzeczenie o niepełnosprawności
  • Płaca brutto min.:2600 zł
  • Płaca brutto max.:2900 zł
  • Pracodawca: marta

Pakowacz - Umowa o pracę OSOBA Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO U PRACODAWCY NIE PRZEZ AGENCJĘ !!!
Obowiązki:
- pakowanie lekkich produktów: chemia gospodarcza, kosmetyki
- Praca przy maszynach w ruchu

Wymagania:
- orzeczenie o niepełnosprawności - warunek konieczny
- pracowitość, zaangażowanie
- dokładność i odpowiedzialność
- dyspozycyjność

Oferujemy:
- umowę o pracę
dodatek motywacyjny
dodatek do leków w wysokości 200 zł brutto
Wszyscy nasi pracownicy,
• Objęci są prywatną opieką medyczną od 1 dnia zatrudnienia,
• Mogą korzystać z bezpłatnej siłowni i fitnessu w jednej placówek
• Mogą dokupić sobie pakiet ok system i korzystać z placówek sportowych na terenie całej Polski,
• Mamy dowozy pracownicze
• Objęci są zniżką na posiłki na naszej kantynie (obiady już od 6 zł)
• Mogą przystąpić do ZFŚS i skorzystać z dofinansowania na podręczniki dla dzieci, dodatków płacowych na święta oraz pożyczek/zapomóg
Oprócz tego, pracownicy z orzeczeniem o niepełnosprawności mają:

Dodatek do leków w wysokości 200 zł brutto i prywatną opiekę medyczną z rozszerzonym pakietem rehabilitacyjnym.
• Oczywiście dodatkowa 15 min przerwa w pracy, praca w porze nocnej jest dobrowolna i w pełni respektujemy 7 godzinny czas pracy.
• W przypadku, gdy pracownik świadczy pracę w skróconym czasie, przychodzi godzinę później, np. 7-14.
Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Łódź / Polesie
marta
Online
Na Lento.pl od 14 kwi 2020
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia Wyślij email znajomemu