Pluplu

Dodane: Poniedziałek, 26 Kwiecień, 2021  15:29
  • Kategoria: Koty
  • Rasa:Koty ze schronisk
  • Cena: Za darmo

Opis oferty:

Pluplu to królewna o typowo kociej naturze. Jej granice wyznaczone są grubą kreską, dzięki której wszyscy (zarówno koty jak i ludzie) w lot chwytają, jak należy z nią postępować, by w kociarni panowały miłość i harmonia.
Miska z jedzeniem jest tylko jej. Nawet duża, dziesięcio-kocia miska. Trzeba było postawić kilka małych misek, jak się chciało, by inne koty też spożywały.
Posłanko po prawej stronie okna jest jej i jeśli komuś się to nie podoba to trudno, Pluplu będzie z tym żyć.
Gdy Pluplu czeka pod drzwiami na śniadanie, razem z nią mogą czekać wszystkie koty, lecz w takiej odległości, jak kropelki tłuszczu – od kropelki płynu do mycia naczyń na reklamach.
Gdy Pluplu postanawia zmienić pokój w którym przebywa, żaden kot nie może stać w drzwiach na drodze jej przemarszu. Nie może i już.
Gdy Pluplu chce, by ją miziano patrzy charakterystycznie i wyczekująco i wtedy można. Ewentualnie ociera się o nogi wybrańca swego serca – to też można.
Gdy Pluplu nie chce by ją miziano patrzy złowrogo, nie ociera się o nic i buczy. Gdy mimo tych sygnałów głaskacz nie odpuści, Pluplu pacnie go nieco lub/i ucieknie oburzona.
Tylko… po co gniewać kota?
Pluplu potrzebuje spokojnego domku i doświadczonego opiekuna, który będzie potrafił zaakceptować jej kocią naturę i potrzebę niezależności. Pluplu powinna być jedynym kotem w domu.
Kotka jest wykastrowana, zaszczepiona, testy białaczkowe ma ujemne. Szukamy dla niej domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę http://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna. Jeśli macie pytania - zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 - pokaż numer telefonu - , a w weekendy Agnieszka 604 - pokaż numer telefonu - i Magda 509 - pokaż numer telefonu - .
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Łódź
Na Lento.pl od 29 lip 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków