Położna

Dodane: Środa, 10 Lipiec, 2019  12:24
  • Kategoria: Dam pracę / Zdrowie / Uroda
  • Forma pracy:Inna
  • Umowa:Inna
  • Pracodawca: Salve Medica Sp. z o. o. Sp. k.

Opis oferty pracy:

Salve Medica Centrum Medyczne, przy ul. Szparagowej 10, to czołowa placówka służby zdrowia w regionie.
Powstała z myślą o pacjentach oczekujących realizacji świadczeń zdrowotnych na miarę XXI wieku.
Doświadczenie i pasja założycieli jednostki, dążenie do poprawy warunków leczenia
w każdym aspekcie, pozwoliło na realizację celów i dalszy rozwój kliniki.

POŁOŻNA

Miejsce pracy: Łódź, ul. Szparagowa

W związku z dynamicznym rozwojem firmy w obszarach m. in. leczenia niepłodności, poradni lekarzy specjalistów, oddziału onkologicznego poszukujemy położnych do pracy zarówno w gabinetach zabiegowych, a także do pracy przy zabiegach przeprowadzanych w trybie jednodniowym.
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe;
• Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe;
• Aktualne prawo wykonywania zawodu;
• Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.
Mile Widziane:
• Ukończony kurs pielęgniarstwa rodzinnego dla położnych;
• Uprawnienia do pobierania wymazów cytologicznych w skryningu raka szyjki macicy;
Oferujemy:
• Pracę w nowoczesnej przychodni medycznej;
• Stabilne zatrudnienie;
• Pracę pełną ciekawych wyzwań;
• Dostęp do usług medycznych;
• Możliwość doskonalenia swoich umiejętności;
• Pracę w dynamicznym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres @ W tytule prosimy wpisać „POŁOŻNA”. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Salve Medica Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Brzezinach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Salve Medica Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Brzezinach przy ul. św. Anny 62 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail @ lub @

INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
Informujemy, że Administratorem danych jest Salve Medica Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Brzezinach przy ul. św. Anny 62. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Aplikując na ogłoszenie rekrutacyjne do Salve Medica Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Brzezinach przy ul. św. Anny 62 (Pracodawca/Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu zakończenia procesu rekrutacyjnego, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 190 dni od momentu nadesłania dokumentów aplikacyjnych.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail @ lub @
Napisz wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Łódź / Bałuty
Katarzyna Kudrzycka
Na Lento.pl od 28 cze 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń