Praca od zaraz na produkcji - Łódź

Dodane: Środa, 27 Maj, 2020  08:37
  • Kategoria: Dam pracę / Produkcja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:3250 zł
  • Płaca brutto max.:3250 zł
  • Pracodawca: Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Praca dwuzmianowa na dziale usług wewnętrznych Łódź - Kurczaki

Szukasz prostej aczkolwiek stabilnej pracy? Chcesz zdobyć doświadczenie na produkcji? Masz dosyć pracy na umowę zlecenie? Ta oferta jest dla Ciebie!

Jak się do nas zgłosić:

-aplikuj na to ogłoszenie https://www.randstad.pl/znajdz-prace/pracownik-produkcji_lodz_63083/

-wyślij sms o treści "DUW " na numer 725 - pokaż numer telefonu -

Charakter pracy:

• dwuzmianowa w godzinach 5:30 – 13:30 – 21:30

• praca w ruchu

Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze oraz:

• umowę o pracę tymczasową (płatne składki i urlop wypoczynkowy)

• wynagrodzenie oparte nie o stawkę godziną lecz miesięczną¬

• atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)

• wsparcie konsultantów Randstad na terenie zakładu

Dodatkowo:

• parking na terenie firmy oraz palarnia na świeżym powietrzu

• dofinansowanie do obiadów na stołówce

• 5-6 minut drogi piechotą od najbliższego przystanku autobusowego

• możliwość uczestniczenia w eventach firmowych

Zadania:

• wizualna kontrola jakości komponentów

• obsługa maszyn

• wprowadzanie danych do systemu

Oczekujemy:

• Podstawowa zdolność obsługi komputera

• Gotowość do pracy zmianowej

• Dobry wzrok

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Łódź
Na Lento.pl od 11 paź 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń