Rower treningowy FINNLO EXUM III
Łódź Pokaż na mapie ›
Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Niedziela, 22 Sierpień, 2021 16:45
2 999 zł
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Sport / Siłownia i fitness
- Stan:Nowe
- Cena: 2 999 zł
Opis oferty
Rower treningowy FINNLO EXUM XTRWysoka jakość wykonania, ogromna trwałość oraz niemiecka technologia.
Pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt dla Ciebie,
Rabaty!!! Zapraszamy!!!
Rower treningowy FINNLO Exum III otrzymał najlepszą ocenę wg Fundacji Warentest, spośród testowanych rowerów. Fundacja Warentest doceniła FINNLO Exum III szczególnie za wysoką dokładność: „FINNLO Exum III osiąga dokładność urządzeń medycznych”.
Dodatkowe atuty wg Fundacji Warentest:
Brak szkodliwych czynników w uchwytach i siodełku,
Bardzo dobre parametry pedałowania
Cicha praca
Wygodna możliwość ustawienia obciążenia
Bardzo duży zakres poziomów obciążenia
Łatwy montaż
Doskonała alternatywa do zwycięscy testu:
Rower treningowy Varon Stressless
Rower treningowy Varon XTR
Exum III marki Finnlo ma wszystko co powinien mieć dobry rower treningowy. Wygodne, żelowe, regulowane siodełko gwarantuje najwyższy komfort nawet w trakcie długiego treningu. Również kierownicę można indywidualnie regulować. Wysoka jakość wykończenia i precyzyjne łożyska kulkowe zapewniają spokojny i przyjemny trening. Sercem roweru treningowego Exum III jest komputer treningowy z przejrzystym wyświetlaczem, podświetlanym na niebiesko. Wyświetlane są na nim następujące dane treningowe: dystans, czas, prędkość, obroty/min, spalone kalorie. Tętno może być wygodnie mierzone za pomocą dołączonego klipsa na ucho lub przez zintegrowany czujnik pasa telemetrycznego. Tętno jest wyrażone w procentach (widoczne na wyświetlaczu). Jest to praktyczne, ponieważ wiele danych treningowych w urządzeniach cardio jest wyrażanych w procentach. Aby uniknąć monotonii podczas treningu na Exum III, można wybierać między 12 różnymi programami treningowymi i 4 programami HRC. Manualnie można ustawić intensywność do 400 watów. Ustawienie obciążenia zgodne z normą DIN EN 957 jest szczególnie precyzyjne.
Marka Finnlo znana jest w ponad 40 krajach na całym świecie, zaliczana jest do klasy premium i należy do firmy HAMMER SPORT AG z Niemiec głęboko zakorzenionej w produkcji, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Znakiem rozpoznawczym jest ciekawy design oraz najwyższa jakość wykonania i wykończenia.
Funkcje komputera:
Zakres regulacji mocy: 25-400 Watt
Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, Prędkość, RPM, Ilość kalorii
Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny
Klips na ucho
Górna granica pulsu regulowana
Górny limit pulsu wyrażony w procentach
Wartości średnie
Tętno recovery
Ustawienia wartości treningowych
Wyświetlacz LCD: niebieski
Programy treningowe: 12
Programy HRC sterowane tętnem: 4
Kontrola wytrzymałości: komputerowa
Dane techniczne:
System napędu: pas klinowy
Zasilanie: 230 v , 50 Hz
Max.waga użytkownika: 150 kg
Wymiary: 110 x 55 x 129 cm
Kolor: czarno - srebrny
Waga: 39 kg
Regulowana kierownica
Rolki transportowe
Siodło: SDS
Regulacja siodełka w poziomie
System hamowania: elektromagnetyczny
Pozostałe informacje:
Numer katalogowy: 3157
Transport gratis
Paragon lub faktura VAT
GWARANCJA 36 MIESIĘCY!!!
Adres salonu z ekspozycją:
LORD4SPORT
ul. Inflancka 23
91-852 Łódź
tel. 42 257 67 76 -
tel. kom. 604 - pokaż numer telefonu - -
godziny pracy:
Pn-Pt: 10.00 - 18.00 Sobota: 10.00 - 14.00
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wysłane zapytania
Odsłony telefonu
Brak możliwości kontaktu przez formularz z ogłoszeniodawcą, ponieważ to ogłoszenie jest archiwalne.
LORD4SPORT
Konto prywatne
Na Lento.pl od 12 sie 2017
Strona użytkownika
- Wypromuj ogłoszenie
- Zgłoś naruszenie
- Edytuj/usuń ogłoszenie
- Udostępnij ogłoszenie
- Dodaj na Facebook