sprzeciw, zarzuty od nakazów zapłaty, pomoc prawna

Dodane: Sobota, 08 Maj, 2021  12:39
  • Kategoria: Usługi / Usługi prawne i księgowe

Opis oferty:

Kancelaria Prawna oferuje pomoc prawną w zakresie pism procesowych. Jeśli otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew, nie wiesz kto jest wierzycielem, masz sprawę w sądzie. Zgłoś się do nas. Sporządzimy sprzeciw, zarzuty lub odpowiedź na pozew. Z nami uzyskasz umorzenie części zobowiązania. Wiele firm windykacyjnych składa niezgodne z prawem pozwy. W sądzie można wygrać każdą sprawę. Wszystko zależy od doświadczenia. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne jak i firmy (przedsiębiorców).

Uwolnimy Cię od windykatorów lub komornika. Od 4 lat (tj. nowelizacji przepisów) prowadzimy upadłości konsumenckie. To postępowanie umożliwia zwolnienie konsumenta z długów. Postępowanie pod ochroną sądu prowadzi do umorzenia zobowiązań, które powstały przed dniem ogłoszenia upadłości i nie zostały zaspokojone. Klient nie musi spłacać długów. Zostają one z mocy prawa umorzone. Nie ma możliwości, żeby sąd oddalił prawidłowo umotywowany wniosek. W konsekwencji, po zatwierdzeniu listy wierzycieli, ostatecznym efektem postępowania upadłościowego jest całkowite zwolnienie konsumenta lub przedsiębiorcy z długów.

Ceny za nasze usługi od 100 zł. Porada telefoniczna gratis.Działamy na terenie całego kraju. Pomogliśmy setkom klientów.
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Łódź
Dział Prawny
Na Lento.pl od 17 maj 2017
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków