Stabilna praca produkcyjna w Hitachi Energy Poland

Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Wtorek, 31 Październik, 2023  07:57

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Produkcja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:3600 zł
  • Płaca brutto max.:6000 zł
  • Wynagrodzenie:miesięcznie
  • Pracodawca: Manpower

Opis oferty pracy

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzą pracę!

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowiska:
- stolarz
- monter/nawijacz/operator wózków i suwnic
- lakiernik

Miejsce pracy: Łódź ul. Aleksandrowska

Oferta:
• Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie
• Możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez naszego Klienta na podstawie umowy o pracę (po okresie zatrudnienia przez agencję pracy)
• Wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o dodatki do wynagrodzenia - w zależności od stanowiska
• Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (Multisport, ubezpieczenie medyczne i grupowe)
• Regularna praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku lub 4 brygadowym
• Możliwość pracy w dodatkowych godzinach
• Dobra lokalizacja
• Wysokie standardy BHP
• Przyjazna atmosfera pracy
• Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)

Wymagania:
• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4 brygadowym
• Zdolności manualne, dokładność i sumienność
• Umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie
• Mile widzialne doświadczenie w pracy na produkcji

Zadania:
• Obsługa maszyn i montaż elementów
• Kontrola jakości produktów
• Przestrzeganie instrukcji

Praca tymczasowa, APT 412
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Łódź w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Produkcja

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Paulina
Konto prywatne
Na Lento.pl od 07 maj 2014
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków