Szybkie pozabankowe finansowanie firm

Dodane: Poniedziałek, 27 Lipiec, 2020  18:22
  • Kategoria: Usługi / Usługi finansowe

Opis oferty:

Pieniądze do 24 godzin
od 4 000 zł do 25 000 zł

realizacja 24 h lub krócej
nie są sprawdzane BIK, BIG, KRD
brak konieczności legitymowania się zaświadczeniami ZUS i US
brak zabezpieczeń

Oferta limitowana! Cena do negocjacji !

Wypełnij wniosek: http://phinanse.mypi.co/

Telefon:

570 - pokaż numer telefonu - (8-16) 727 - pokaż numer telefonu - (8-17) 516 - pokaż numer telefonu - (9 – 17) 665 - pokaż numer telefonu - (16 – 22)

➤ ODDŁUŻANIE

Bank odmawia Państwu udzielenia kredytu? Nic straconego, ponieważ to właśnie my pozyskujemy kredyty oddłużeniowe pozwalające spłacić zobowiązania kredytowe.

Nasi Doradcy mając kilkuletnie doświadczenie niezbędne do szybkiego pozyskania kredytu oddłużeniowego i pozwalające sprostać wszelkim wymaganiom.

Co ważne, niezwykle istotne jest to jak Doradca Kredytowy przygotuje Państwa wniosek, ponieważ jest on indywidualnie rozpatrywany przez instytucje udzielające kredyty przed podjęciem decyzji o możliwości udzielenia pomocy finansowej.

➤ CZYSZCZENIE REJESTRÓW BIG, BIK, KRD

Zadłużenie widniejące w Biurze Informacji Kredytowej (BIK), Krajowym Rejestrze Dłużników (KRD) oraz innych spisach dłużników to kłopot utrudniający funkcjonowanie w świecie gospodarczym oraz społecznym. Niestety usuwanie wpisu z rejestru (BIK, KRD i inne) jest czynnością czasochłonną i nieprzyjemną, a zawiłości administracyjne rodzą dodatkowe trudności w samodzielnym i szybkim uporaniu się z problemem.

Oferujemy swoją pomoc w zakresie czyszczenia rejestrów. Starannie i rzetelnie sprawdzamy listy i rejestry dłużników oraz występujemy w Państwa imieniu o wykreślenie informacji o Państwa zadłużeniach.

➤ KREDYTY BEZ BIK

MultigoFinance jako przedstawiciel Banków oraz instytucji pozabankowych proponuje Państwu efektywne procedury dla kredytobiorców bez BIK i z brakiem zdolności kredytowej.

➤ NEGOCJOWANIE

Skuteczne umiejętności negocjacyjne są konieczne, jeśli chcemy zrealizować nasze potrzeby w trudnej sytuacji finansowej.

Umiejętnie przeprowadzone negocjacje są najlepszą i najskuteczniejszą metodą rozwiązywania konfliktów, jakie istnieją pomiędzy Dłużnikiem a Wierzycielem. Podstawą negocjacji jest wnikliwa analiza sytuacji.

Nasi specjaliści szczegółowo przyjrzą się Państwa sprawie i podejmą działania prowadzące do wynegocjowania jak najlepszych dla Państwa warunków finansowych.

Dysponując szerokim wachlarzem specjalistycznych działań poprowadzimy negocjacje szybko i profesjonalnie.

W skład naszych działań negocjacyjnych wchodzi również:
– reprezentacja Dłużnika w postępowaniach sądowych i komorniczych
– reprezentacja Dłużnika przed organami administracji publicznej i terenowej
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Łódź
Kamil
Na Lento.pl od 14 mar 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń