Wyjazdy po towar do Włoch i Francji ((odzież)
Łódź Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Niedziela, 23 Marzec, 2025 19:32
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Współpraca biznesowa
Opis oferty
Witam,Organizujemy wyjazdy biznesowe po towar do Bolonii, Prato i Paryża. Istnieje możliwość wyjazdu do innych Państw i miejscowości po wcześniejszym uzgodnieniu. Wyjazdy organizujemy co tydzień.
W cenie przejazd w obie strony wraz zakupionym towarem. Ze sobą na busa można zabrać towar zakupiony za max 9000 euro, wszystko to zależy czy to jest tani towar z Prato, droższy z Bolonii czy Paryża, można dodatkowo zlecić spedycję towaru do Polski w cenie 100zł za karton o wymiarach 60x70x80, odbiór w Łodzi lub Warszawie.
Transport odbywa się komfortowym busem, wyposażonym w rozkładane fotele z opcją spania, na pokładzie DVD z dwoma TV 20" i 7", klimatyzacja itp.
Nocleg w hotelu płatny dodatkowo 25 euro za dobę w pokoju dwuosobowym (noclegi są dwa z niedzieli na poniedziałek i z poniedziałku na wtorek).
Zakupy robimy dwa dni, cały Poniedziałek i we Wtorek do około godziny 14.00. Powrót jest w środę około 6.00 w Katowicach, później jedziemy w kierunku Łodzi lub Warszawy.
Wyjazdy organizujemy z różnych miast Polski, głównie to Tarnów, Kraków, Katowice, Wrocław.
Towar jaki można tam znaleźć to głownie w Prato tania odzież produkowana w fabrykach i nie tylko, niedaleko znajdują się również fabryki torebek skórzanych. W Bolonii głównie towar pod Butiki, towar firmowany Włoskami markami takimi jak Please, IMPERIAL, Tenax, Babylon, Gil Santucci, Vicolo, Northland, Kontatto, Rinascimento, Mery C i wiele innych. Paryż to między innymi takie marki jak Goodies, RJ jeans, sweewe, chic et june, 2elles, CHIC NANA, Golden days i wiele innych.
Jeśli poszukujesz konkretnej marki lub towaru zadzwoń, posiadamy bogate doświadczenie zbudowane na wieloletniej współpracy z firmami modowymi z zagranicy.
Zapraszam do odwiedzenia naszego fb, zamieszczamy tam nowe kolekcje i info odnośnie terminów wyjazdów.
www.facebook.com/WyjazdydoWlochiFrancjipoTowar
Tel. 728 - pokaż numer telefonu -
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wysłane zapytania
Odsłony telefonu
Marcin Podkul
Konto prywatne
Na Lento.pl od 30 maj 2016
Strona użytkownika
- Wypromuj ogłoszenie
- Zgłoś naruszenie
- Drukuj ulotkę
- Edytuj/usuń ogłoszenie
- Udostępnij ogłoszenie
- Dodaj na Facebook