Zapraszam na pierwsze zajęcia 30 minut - 10 zł :)

Dodane: Poniedziałek, 13 Sierpień, 2018  23:08
  • Kategoria: Usługi i firmy / Nauka i Szkolenia

Opis oferty:

Świat się zmienia, a metody nauczania nie zawsze.
Moim zadaniem kluczowe jest indywidualne podejście do ucznia, gdzie każdy jest inny i absolutnie każdy jest w stanie nauczyć się nawet najtrudniejszych rzeczy.Spotykałem się zarówno z uczniami, którzy uznawali swoją sytuację za beznadziejną (jak się okazywało niesłusznie) oraz kandydatami na dobre uczelnie, których ambicją było 100% na maturze, dlatego nie napiszę tu jak przebiegają moje zajęcia, zależy to przede wszystkim od potrzeb ucznia. Mogę jedynie powiedzieć, że nie jestem zwolennikiem "pogoni za zegarkiem", jeśli widzę, że uczeń ma problemy z przyswojeniem początkowych zagadnień tematu, to wolę poświęcić całe zajęcia na wytłumaczenie ich, niż przechodzić do zadań trudniejszych, żeby tylko przerobić cały materiał.

Dbam o to, żeby uczeń na podczas zajęć czuł się swobodnie i nie bał się zadawać pytań, bo przecież od tego jestem. Jeśli zachodzi taka potrzeba zadaję zadania domowe, najczęściej te same zadania, które przerabialiśmy na zajęciach, zmieniając dane, żebym widział, że uczeń zrozumiał i utrwalił materiał. Jestem jednak w tej kwestii elastyczny, rozumiem że w szkole są też inne przedmioty, dlatego jeśli klient nie życzy sobie zadań to zamykam temat na lekcji.

Korepetycji udzielam z zakresu:
*Szkoły podstawowej,
*Gimnazjum,
*Szkoły średniej.

Zarówno jako zajęcia wyrównawcze jak i przygotowujące do sprawdzianów i egzaminów. Jeśli zachodzi taka potrzeba rozwiązuję także listy zadań poza korepetycjami.

Godzina zajęć u mnie kosztuje 25 zł.Można także co bardziej preferuję dwie godziny za 40zł. Lekcji udzielam tylko u ucznia (dojadę na terenie całej Łodzi za darmo !)

W razie pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego.
Do zobaczenia na zajęciach!
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Łódź
Damian
Na Lento.pl od 26 lut 2018
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie