M3(37) Bezpośrednio. Z balkonem. Teofilów. Pokoje rozkładowe

Łódź / Bałuty
Odświeżone: Środa, 20 Maj, 2026  16:05
256 000 zł
6919 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
  • Powierzchnia:37 m2
  • Liczba pokoi:2 pokoje
  • Zabudowa:Blok
  • Tech. budowy:Wielka Płyta
  • Piętro :3 piętro
  • Liczba pięter:4 piętra
  • Rynek:Wtórny
  • Rok budowy:1975
  • Stan:Do odświeżenia
  • Forma kuchni:Oddzielna
  • Sprzedaż:Pośrednik
  • Inf. dodatkowe:Balkon, Piwnica
  • Ulica: Rojna

Opis oferty

M3(37) Bezpośrednio. Z balkonem. Teofilów. Pokoje rozkładowe.

Ul. Rojna. III piętro. Okna wymienione. Zdjęcia pokazują aktualny stan.
Kontakt 601*388*885
Kategoria: Nieruchomości » Mieszkania » Sprzedaż
Cena: od 217500 zł do 294500 zł Powierzchnia : od 31 m2 do 43 m2

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

właściciel
Konto firmowe
Na Lento.pl od 01 sie 2016